close
تبلیغات در اینترنت
روزاول خوب‌بود، روزدوم لق‌زد و روزسوم افتاد!

 

 

بیرکل جبهه پایداری در باره احمدي‌نژاد:

روزاول خوب‌بود، روزدوم لق‌زد و روزسوم افتاد     !

به گزارش ایسنا، حجت الاسلام «مرتضی آقا تهرانی»در مجلس عزایی که به مناسبت ایام سوگواری ماه صفر در کرمان برگزار شد،افزود: باید نشست‌های بصیرتی را بیشتر کنیم تا مردم و بویژه جوانان بدانندکه خطر دشمن هست.

 

 

 وی افزود: زمانی دشمنان ما را به تروریسم، نقض حقوق بشر وخشونت متهم می‌کردند و می‌گفتند، دین موجب جنگ است، اما تشکیل بزرگ‌تریناجتماع صلح در کربلا همزمان با اربعین حسینی و حضور 25 میلیون مسلمان شیعهاز کشورهای مختلف در کنار هم نشان داد، دین موجب وحدت، صلح و امنیت است.

آقا تهرانی تصریح کرد: آقای رییس‌جمهوریروز اول خوب بود، روز دوم لق زد و روز سوم افتاد، همه گفتند شما به آن رایدادید، بله من رای دادم، اولش خوب بود که ما به او رای دادیم! وی تصریحکرد: بنی صدر، رجایی، خاتمی، احمدی‌نژاد و روحانی که بودند؟ من می گویم کهباید بر اساس معیار ولایت سنجیده شوند و آنگاه می توانیم بگوییم که بودند. اگر ابزار دقیق اندازه گیری را در دست داشته باشید اندازه ها را دقیق میدانید، حال شهدا مگر یک مرتبه دارند ، شهیدی داریم که آن در بالا بالا است وشهیدی هم داریم خدایی ناکرده آن اول ها است

سایت خفرک

جناب آقا تهرانی شما و دوستانتان که این همه از « بصیرت » دم می زدید، بصیرت نداشتید و الا چرا ما بلافاصله متوجه شدیم که او نه رجل سیاسی است بلکه از نظر روحی مشکل دارد و از طرفی آدم مستبدی است. بین 6 ماه تا یک سال همه خصوصیاتش را من فهمیدم. شما هم خوب می دانید اما حقیقت را نمی گویید . همین الان هم طرف دارش می باشید . اگر راست می گویید از قدرتتان برای به پای میز محاکمه کشاندشدنش استفاده کنید اما این امکان ندارد!

 

برچسب ها : آثا تهرانی، احمدی نژاد، بصیرت، سایت خفرک,