close
تبلیغات در اینترنت
بر خی را روزگار به هم می ریزد!!!

 

بر خی را روزگار به هم می ریزد!!!

داشتم مطالعه می کردم که به سخنان یکی از ورای دولت سازندگی رسیدم. کسی که خوب او را می شناسم و در جریان انتخاباتی که او برگزار می کند ، همیشه چیزهایی را به یاد دارم.

آقای علی محمد بشارتی  وزیر کشور دولت سازندگی.

 

آقای بشارتی هرچه در باره میرحسین موسوی و شیخ مهدی کروبی گفته به من مربوط نیست زیرا نه در مقامی ام که بتوانم در باره آنها اظهار نظر کنم و نه می شود اظهار نظر کرد! برخی مواقع بسیاری از وقایع را به دلیل خوردن انگ جناح مخالف و تند رو  بر زبان نمی آوریم که انگ طرفداری از آنها بر ما نچسبد اما.

صحبت های آقای بشارتی خیلی عجیب و غریب است.زیرا:

1.      برخی دروغ محض است و شواهد نیز آن را رد می کند!

2.    برخی اگر راست باشد ، بی شرمی و بی شرفی است که دولتمردی با ساواکی های خونخوار   آن طور رفتار کند ولی برای حفظ قدرت بر پاسدار جانباز ، خانواده شهید شلاق بزند و فحش ناموسی بدهد!

3.    حقوق ساواکی  ها را پرداخت نمایند اما حق رزمنده و ایثارگر در لابلای کاغذها بماند و خاک بحورد!

4.    نوشته آقای ناطق  نوری پی از شکستش در انتخابات ریاست جمهوری، گفته است پس من چه خاکی بر سرم بریزم ؟!!!  اما آقای ناطق می گوید من آن شب را راحت خوابیدم مرحوم پدرم را هم در خواب دیدم و مرا نصیحت کردو فردای آن روز نیز به کوهنوردی رفتم.

5.    مسئله بعد این است که آقای بشارتی شما در نوبت دوم انتخابات ریاست جمهوری آقای رفسنجانی حضور داشتید یا نه؟ اگر بودید ، در آن زمان چه اتفاقی در کشور پس از پایان رای گیری افتاد. چرا در آن زمان برگه های تعرفه را تستی مانند کرده و نوشتید صرفاً با مداد پر شود و چرا آن همه یک دست می خواستید آقای رفسنجانی را به ریاست جمهوری برگزینید؟! مگر فرقی هم می کند. آیا این کارهای شما یا امثال شما در صورت اثبات کودتای انتخابانی نیست؟ چه شده پس از دو دهه یک مرتبه از خواب بیدار شده اید؟

6.    کم آن زمان به کردار شما پس از پایان رای گیری و در نیمه شب با چند طلبه اعتراض کرده و به همین لحاظ نیز مرا به نمایندگی سازمان مربوطه بردند ومن چون دانشجو بودم گفتم به من ربطی ندارد اما آن آقا ول کن نبود ومن بر او رودست زدم و گفتم عکس گرفته و صدا ضبط کرده ام و لذا دست از جانم برداشت و تا روز آخر آن گروه و دسته، به من روی خوش نشان ندادند! چرا نوبت دیگران می شود ، صدایتان بلند می شود.

7.    فرموده اید قانون در مشت من است ما در قانون ابطال انتخابات نداریم. این اظهر من الشمس است. که بارها آقایان  شورای نگهبان تقاضای ابطال کرده اند و بسیاری جاها نیز ابطال شده است!  و البته بسیارند انسان های حافظ قرآن که یک کلمه از آن را در زندگی رعایت نمی کنند!

8.    در زمان آقای شهردارتهران ، آقای کرباسچی و برنامه هایش چه کسی بود آمد و از آقای کرباسچی دفاع کرد؟!

9.    دوستانه به شما می گویم بهتر است خودتان را به یک روانپزشک نشان دهید. من نمی توانم و دوست ندارم که همه چیز را بگویم و البته روزی این حرف ها زده خواهد شد. اما هر حرفی جایی و زمانی دارد!

 

برچسب ها : بشارتی، وزیر کشور، میرحسین موسوی، کروبی، دولت سازندگی، انتخابات، ابطال، ناطق نوری,