close
تبلیغات در اینترنت
ضرغامی و انتخابات هشت سال گذشته

 

ضرغامی و انتخابات هشت سال گذشته


مهندس عزت الله ضرغامی  - من شخصا به آقای احمدی نژاد پیشنهاد کردم بیاییداز حق خودش برای دفاع از مسائلی که به او نسبت داده شده بود دفاع کند و ویهم 20 دقیقه آمد و دفاع کرد که این حق قانونی او بود که بیاید وجواب بدهدکه آمد ولی در مورد افراد دیگری که در آن مناظره نبودند و کاندیدا همنبودند و تهمت خوردند، چون زیاد بودند، وقت نداشتیم!.

 

آقای ضرغامی در این سخنان خود ، نیز اضافه کرده اند که بعد از انتخابات ما از افزاد دعوت کردیم ولی نیامدند!

و نیز اضافه کرده است افراد زیادی برای ما نامه نوشتند که آقای موسوی و کروبی به ما تهام زده و درخواست کردند که بیایند و جواب دهند!

و بقیه حرف های ضرغامی که گفت و نفگتشان توفیری ندارد.

آقای ضرغامی !

1.   شما هم در دور اول و هم در دور دوم کاندیداتوری آقای احمدی نژاد به وضوح در صدا و سیما از ایشان طرفداری کردید.

2.   در دوران ریاست جمهوری هم او بود که مشخص می کرد چه سوال هایی پرسیده شود! لابد این را که منتشر شد و لو رفت ، دیده اید!

3.   در هر دو دوره بخصوص در دوره دوم که او خود را یکه تاز میدان می دانست ، احمدی نژاد در مصاحبه حتی اجازه به خبرنگاران شما و نیز مجریان شما نمی داد  که حرف بزنند و به قول طلبه ها  او خود در کل زمان صحبتش« متکلم وحده» بود.

این تا اینجا

آقای عزت ضرغامی

1.   این تعدادی که به آنها توسط محمود احمدی نژاد در مناظره توهین شد ، آیا زیاد بودند! شما در چه عصری زندگی می کنید ؟ ! مگر غیر از آقای هاشمی رفسنجانی و ناطق از کسی نام برده شد. تازه آن هم آقای هاشمی می خواست بیاید و جواب بدهد.

2.   شما گفته اید که بعد از انتخابات من از آقایان خواستم بیایند ! اولاً چند خط پایین تر تعارفتان را به نحوی پس گرفته اید  و دوم اینکه شما زرنگی کردید .چون اگر آقای رفسنجانی از خود دفاع کرده بود ، اگر احمدی نژاد ریس جمهور نمی شد. هرچند خدا کشتی آن جا که خواهد برد، اگر ناهدا جامه برتن درد

اما شما بزرگترین گناه را که هم سانسور خبرهاست و هم قرار دادن شبکه ملی سیما در اختیار باندی خاص را مرتکب شده اید ،توبه کنید شاید خدا حق خود را ببخشد. اما در خصوص حق مردم و و آن « بلک لیست » شما خود آنان باید ببخشند.

3.گفته اید که افراد زیادی نوشته اند که موسوی و کروبی به ما تهمت زده است و می خواهیم جواب بدهیم.

آقا ی ضرغامی اولاً این حرف یت کذب است و یا وادار به نوشتن نامه توسط گروهی حقیقی یا حقوقی. زیرا آقایان میرحسین موسوی و کروبی به کسی توهین نکردند مگر اینکه به احمدی نژاد گفتند تو کشور را به پرتگاه برده ای و .....( که من کاری به درستو یا غلط بودن آن ندارم و احمدی نژاد هم به لطف شما جواب داد).

وآنگهی ، این جا شما خلط مبحث کرده اید! چرا؟ زیرا که موضوع آقایان رفسنجانی و ناطق نوری به انتخابات و نتیجه آن بر می گشت و شما نخواستید آنها بیایند جواب بدهند.

آقای ضرغامی در دوره شما بیشترین ظلم به مردم ، از طریق صدا و سیما شد. با افرادی برخورد شد، با مضحکه کردن برخی اقوام  در تلویزیون دست به کارهایی زدید که اگر مرجعی صالح بخواهد پیگری کند، باید به عنوان تشویش اذهان به دادگاه از شما شکایت کند.

آقای احمدی نژاد آمار می داد و شما منتشر می کردید و الان این است کشوری که به اندازه روز آغازین بیرون آمدن قره های نفتش در مسجد سلیمان در یک قرن و اندی پیش تا الان نفت فروخت، صندوق ذخیره ارزی اش خالی است، اوضاع سیاسی کشور را به بدترین دوره در بعد از انقلاب رسانید و شما به طور معکوس همانند دوران جنگ و سخن همراه مارش نظامی آنها را منتشر می کردید!

از نظر اجتماعی، فرهنگی و داخلی هم که خوب است سرسی به خیابان ها بزنید و در راهروها به جوانان ،زنان و ..... گوشه چشمی بیندازید......!

 و صدا و سیمای ملی ما :

1. انگ دروغگویی خورد

2. انگ وابستگی گروهی خورد

3. انگ بی عدالتی خورد

و نتیجه اینکه :

1. رو بردن به ماهواره ها و استفاده از آن ها بیشتر شد.

2. به سمت شکستن فیلتر ها و گرفتن اخبار از فضای مجازی روی بردن بیشتر شد.

3. و در این راه مطمئناً جوانان زیادی دچار گمراهی شدند که ،بانی آن روز قیامت باید جواب بدهد.

از بخشش زمین و مکان نمایشگاه و جلسات دل بده و قلوه بگیر و سفرهای همراه با ریس جمهور و بیرون رکدن فرزند شهید و به کار گیری فردی با داشتن اخلاق سوء در برنامه سحر ماه مبارک و ..... نیز می گذریم. حضرت عزرائیل که آمد بین این کلمات من و عمل شما بعد از زیارت آن بزرگوار، قضاوت شروع خواهد شد.

 

برچسب ها : عزت الله ضرغامی، هاشمی رفسنجانی، میرحسین موسوی، کروبی، تاطق نوری، صدا و سیما، احمدی نژاد,