close
تبلیغات در اینترنت
سیاسی اجتماعی

آخرین مطالبمصاحبه با دکتر جلال یوسفی پیرامون برخی مسایل سیاسی و انتخابات

دکتر جلال یوسفی از تحصیل کرده های فارس زبان است که از دیار حافظ و سعدی و ده ها ادیب دیگر یعنی شهر شیراز و استان فارس پس از هجرت از منازل متعدد به دیار آذری های استان اردبیل آماده است تا یافته های خود را به جوانان این دیار انتقال دهد.

دنباله نوشتار...

زن و توسعه
دنباله نوشتار...

 

بر خی را روزگار به هم می ریزد!!!

داشتم مطالعه می کردم که به سخنان یکی از ورای دولت سازندگی رسیدم. کسی که خوب او را می شناسم و در جریان انتخاباتی که او برگزار می کند ، همیشه چیزهایی را به یاد دارم.

آقای علی محمد بشارتی  وزیر کشور دولت سازندگی.

دنباله نوشتار...

دنباله نوشتار...

 

ضرغامی و انتخابات هشت سال گذشته


مهندس عزت الله ضرغامی  - من شخصا به آقای احمدی نژاد پیشنهاد کردم بیاییداز حق خودش برای دفاع از مسائلی که به او نسبت داده شده بود دفاع کند و ویهم 20 دقیقه آمد و دفاع کرد که این حق قانونی او بود که بیاید وجواب بدهدکه آمد ولی در مورد افراد دیگری که در آن مناظره نبودند و کاندیدا همنبودند و تهمت خوردند، چون زیاد بودند، وقت نداشتیم!.

دنباله نوشتار...

 

ای کاش با احمدی نژاد نیز چنین می شد؟

روزی به نزد یکی از روسای دانشکده های یک دانشگاه رفته تا حالی از او بپرسم. موقعی که وارد دفتر شدم، منشی مرا شناخت و با اعلام مرا به درون اتاق رییس راهنمایی کرد. نشستیم و حرف می زدیم که من به آقای رییس گفتم یک نفر در دفتر نشسته شاید باشما کار داشته باشد.پیگیر شد و آن آقا وارد  شد و..... نهایتاً اینکه من سر امتحان نتوانسته ام برگه ام را بنویسم آن را سفید تحویل داده ام و استاد هم قول داده است که برایم غیبت بزند تا من مشروط نشوم!

دنباله نوشتار...

 

 

بیرکل جبهه پایداری در باره احمدي‌نژاد:

روزاول خوب‌بود، روزدوم لق‌زد و روزسوم افتاد     !

به گزارش ایسنا، حجت الاسلام «مرتضی آقا تهرانی»در مجلس عزایی که به مناسبت ایام سوگواری ماه صفر در کرمان برگزار شد،افزود: باید نشست‌های بصیرتی را بیشتر کنیم تا مردم و بویژه جوانان بدانندکه خطر دشمن هست.

 

دنباله نوشتار...

 

به نام خدا

آنان که ادعا دارند سخنگوی مردم هستند ، از کدام مردم حرف می زنند؟!

گاهی برخی از نمایندگان مجلس، صدا و سیما ، خبرنگاران، برخی رسانه ها و .... از درخواست های مکرر مردم برای اجرای امری سحن به میان می آورند.

گاهی نیز این چنین خواسته هایی تحت عنوان « حرکت خودجوش مردمی!» در حاشیه نمازهای جمعه و جماعات و برخی متینگ ها و نشست ها رخ می دهد.

دنباله نوشتار...