close
تبلیغات در اینترنت
سیاسی اجتماعی

آخرین مطالبمصاحبه با دکتر جلال یوسفی پیرامون برخی مسایل سیاسی و انتخابات

دکتر جلال یوسفی از تحصیل کرده های فارس زبان است که از دیار حافظ و سعدی و ده ها ادیب دیگر یعنی شهر شیراز و استان فارس پس از هجرت از منازل متعدد به دیار آذری های استان اردبیل آماده است تا یافته های خود را به جوانان این دیار انتقال دهد.

دنباله نوشتار...

زن و توسعه

 

زن و توسعه

زنان نیمی از جمیت ما نسان ها را تشکیل می دهند. آن­ها کامل کننده مردان هستند و این کمال در همه ابعاد و اجزاء ساختار جامعه است. این باورکه زن ها را صرفا کامل کننده امور جزیی چون ؛ غرایز جنسی و امور خانه داری بدانیم ، باور غلطی است که در فرهنگ ما، جا افتاده است. باوری که سال های سال بر گرده فرهنگ ما سنگینی می کند. باوری که نیمی از ابزار توسعه را از ما گرفته است. باوری که نیمی از جمعیت ما را از نظر توزیع عدالت اجتماعی به درون گروه« اقلیت» راند است!  باوری که زندان های ما را پر از مجرم کرده است، باوری که موجب زیاد شدن مظلومان در جامعه شده است و.

دنباله نوشتار...

 

بر خی را روزگار به هم می ریزد!!!

داشتم مطالعه می کردم که به سخنان یکی از ورای دولت سازندگی رسیدم. کسی که خوب او را می شناسم و در جریان انتخاباتی که او برگزار می کند ، همیشه چیزهایی را به یاد دارم.

آقای علی محمد بشارتی  وزیر کشور دولت سازندگی.

دنباله نوشتار...

 

به چه چیز شما باید امید داشت؟

من زیاد نمی خواهم این مطلب را کش و قوس بدهم زیرا نه وقتش را دارم و نه می خواهم خوانندگان فهیم در حواشی های من گم شوند.

روی سخنم با یک گروهی به نام « ما می گفتیم راستی ها رسالتی ها) اعضایی از اصول گراها و پایداری ها می باشند . البته با آن دسته که این روز ها به جریان افراطی شهرت یافته اند.زیرا مردان و زنان بسیار با فضیلتی در این گروه ها وجود دارد.

دنباله نوشتار...

 

ضرغامی و انتخابات هشت سال گذشته


مهندس عزت الله ضرغامی  - من شخصا به آقای احمدی نژاد پیشنهاد کردم بیاییداز حق خودش برای دفاع از مسائلی که به او نسبت داده شده بود دفاع کند و ویهم 20 دقیقه آمد و دفاع کرد که این حق قانونی او بود که بیاید وجواب بدهدکه آمد ولی در مورد افراد دیگری که در آن مناظره نبودند و کاندیدا همنبودند و تهمت خوردند، چون زیاد بودند، وقت نداشتیم!.

دنباله نوشتار...

 

ای کاش با احمدی نژاد نیز چنین می شد؟

روزی به نزد یکی از روسای دانشکده های یک دانشگاه رفته تا حالی از او بپرسم. موقعی که وارد دفتر شدم، منشی مرا شناخت و با اعلام مرا به درون اتاق رییس راهنمایی کرد. نشستیم و حرف می زدیم که من به آقای رییس گفتم یک نفر در دفتر نشسته شاید باشما کار داشته باشد.پیگیر شد و آن آقا وارد  شد و..... نهایتاً اینکه من سر امتحان نتوانسته ام برگه ام را بنویسم آن را سفید تحویل داده ام و استاد هم قول داده است که برایم غیبت بزند تا من مشروط نشوم!

دنباله نوشتار...

 

 

بیرکل جبهه پایداری در باره احمدي‌نژاد:

روزاول خوب‌بود، روزدوم لق‌زد و روزسوم افتاد     !

به گزارش ایسنا، حجت الاسلام «مرتضی آقا تهرانی»در مجلس عزایی که به مناسبت ایام سوگواری ماه صفر در کرمان برگزار شد،افزود: باید نشست‌های بصیرتی را بیشتر کنیم تا مردم و بویژه جوانان بدانندکه خطر دشمن هست.

 

دنباله نوشتار...

 

 برخی با اظهار نظر های تندروانه و نیز غیر کارشناسی، خود را مضحکه عام و خاص کرده اند!

چقدر اسلام مظلوم واقع شده است. در زمانی که قوی ترین حکومت دینی یعنی حکومت تشیع در یک کشوری با سابقه دیرین سه دهه و اندی بر پا شده است.

در گیرودار انقلاب، چه قبل و چه بعد از آن افراد و گروه های متعددی از ارتجاع ، ارتجاع دینی و امثال آن سخن گفتند.

دنباله نوشتار...

 

به نام خدا

آنان که ادعا دارند سخنگوی مردم هستند ، از کدام مردم حرف می زنند؟!

گاهی برخی از نمایندگان مجلس، صدا و سیما ، خبرنگاران، برخی رسانه ها و .... از درخواست های مکرر مردم برای اجرای امری سحن به میان می آورند.

گاهی نیز این چنین خواسته هایی تحت عنوان « حرکت خودجوش مردمی!» در حاشیه نمازهای جمعه و جماعات و برخی متینگ ها و نشست ها رخ می دهد.

دنباله نوشتار...